Тест спонсорських семок

New member
₲150
Привіт всім створюю репорт під спонсорські семки пророщую зазвичай в ватних дисках потім пересаджую в транзитну тару а  вирощувати буду в землі на поляні х удобрювати буду hemp та органічними. маю також намір скористатись порадою бабусі в приготуванні добрива з коровячого лайна та води з додаванням курячого лайна ше не знаю як то всьо буде покаже практика 

P.S.Дуже хочу під репорт автогоріхи

 
Мало повідомленнь для отримання годного насіння тож вирішив написати про те що вже є auto super bud fem. 

IMG_20190519_160022.jpg

 
Еророщувалась в спонжику каску зняла 5 днів тому насіннина прийшла бонусом від eror seeds земля куплена в магазині ростки від ерор сидс зійшли всі

IMG_20190519_155957.jpg

 
Сестри вже на ділянку полянку переїхали  дедалі згодом закину фото з ділянки

 
Прижились всі пара барижних пропала в перший день полив через два дні сонечко світить від ранку до вечора поки всьо норм слідів двуногих шкідників не виявлено

 
 На болоті виявилась дуже навіть годна земля приріст іде краще від магазинної мабуть ph ближче до нейтрального чи вміст вологи більш підходящий набрав в пляшку води по близу полив super bud той що дома в відрі також пішла в ріст активніше які думки з приводу цього кулеги??

IMG_20190521_180306.jpg

IMG_20190521_180323.jpg

 
Друзья наконец то пришла долгожданная посилка утром пойду забирать новая почта в своем репертуаре прислала уведомление за 15 мин. До закрития жопа в миле бежал бежал и не успел((( печаль((

 
Auto somango fem. Говорят потрясний сорт. Отправлю ка я их в водичку пущай помокнут

1558605542054898106107.jpg

 
Виражаю огромную благодарность организаторам раздачи и магазину ganjaseeds за то что наделили посадочного материала и за то что такой четкий магаз вообще существует респект вам

 
Сутки мокли семена потонули посадил их в горшки с хорошей землицей

IMG_20190524_193935.jpg

 
Затем добавил земельку и положил в нее только проклюнувшиеся семечки

IMG_20190524_195401.jpg

 
Последнее редактирование модератором:
Привіт всім створюю репорт під спонсорські семки пророщую зазвичай в ватних дисках потім пересаджую в транзитну тару а  вирощувати буду в землі на поляні х удобрювати буду hemp та органічними. маю також намір скористатись порадою бабусі в приготуванні добрива з коровячого лайна та води з додаванням курячого лайна ше не знаю як то всьо буде покаже практика 

P.S.Дуже хочу під репорт автогоріхи
С началом тебя!сразу хочу предостеречь тебя,куринный помет очень крутая штука и спалить растения можно очень таки быстро. Каким образом ты будешь им удобрять?

 
С началом тебя!сразу хочу предостеречь тебя,куринный помет очень крутая штука и спалить растения можно очень таки быстро. Каким образом ти будеш его удобрять?
Доброго дня буду розводить в воде 100 гр. Помета на литр води в непрозрачную тару под кришку так бабуля говорит и недельку вторую ето дело должно постоять  затем буду применять как подкорм.

У меня первой висадке уже месяц неделю назад кормил впервие все норм в рост пошла активнее при етом нигде не било следов ожога

 
Прошло 2 месяца как получил ты 4 шт. бесплатных семян, посадил ...?Шо ты затаился? :-0

 
Назад
Сверху