Skunk, Kush And Lemon

Також було зроблено два клони Skunk 1 і один після опилення гермовою пильцою другого був видалений, в свою чергу того, що був запилений я перестав затіняти і він з часом перейшов знову в вегитацію.

5866b29e0c0ae_Skunk1klonrev.jpg


5866b2d1e323c_Skunk1klonreveg.jpg


А це просто клон і класне фото

5866b377e20e0_20160921_160420.jpg


Шишки Passion 1

5866b3b452274_DSCN0174.jpg


5866b3d9a8b2b_DSCN0175.jpg


Ще шишки невідомого сорту

5866b415c87a5_20160922_155322.jpg


5866b4410c0a4_20160922_155333.jpg


5866b46ccd493_20160922_155422.jpg


5866b492a8148_DSCN4536.jpg


5866b4b673c8e_DSCN4530.jpg


 
                                                                            Частина 2  Auto Grow (десерт)

   Традиційно на десерт пропоную коротенький репорт по автоцвітучим сортам. В ідеала планувалося виростити 3-4 елітні автоцвітучі сорти, але не тут то було. На це міг виділити тільки 400 – 500 гр. не більше. Наприклад сорти від Dutch Passion коштують не дешево і вкластись у ці кошти і купити 3-4 насінини. Тому почав шукати альтернитивні сид банки  і мені попався один сайт який пропонував такі сорти власного виробництва за смішні гроші. Це по 16 гривень за 1 штуку регуляр. На 450 гривень вони мені відгрузили по 3 насінини 10 сортів + 7насінин бонус.

19.05

Пророщення насіння.  Так як всі сорти авто то писати буду тільки основну назву сорту.

Hindu Kush .  Super Skunk .  Nother Lights.  Jock Horror.  Anesthesia.  Blueberry.  Buble Gum.  G14.  Mexican Airlines.   Mazar.  

Замочив усі сорти по три штуки проте Blueberry не пророщував.

Пророщення проходило по стандартній схемі в зіп лок пакетиках.

Що мене особливо вразило то це що усі насінини  були дуже великих розмірів і були оброблені якоюсь хімією, чи то протигрибкове чи інсекцетид.

587e3f80ba450_autoseeds.jpg


587e3fc82cb50_auto.jpg


 
20.05

Ні одне насіння не проросло хоча деякі тріснули .   Тут виникла проблема, насінням треба помогти в пророщені і розколоти їх, але вони оброблені і розкусити їх зубами не рішався. Але іншого виходу не було і я їх промив під проточною водою і порозкусував усі. Як потім зрозумів не дарма, насінини були досить міцними

21.05

Більшість насінин проросла.

22.05

Деякі насінини уже були посаджені в грунт. У відкритому грунті не планувалося вирощувати і тому зразу содив у 26 літрові горшки і на сонце. Перші побачили грунт Super Skunk і Mazar

.

23.05

Проросли усі насінини крім 1 шт Anesthesia і 1 Buble Gum  загубив. Отже з 27 насінини майже 90% проростання.

24.05

Взійшли 3 шт Mazar і ще деякі рослини.

26.05

Взійшли усі рослини, але з 1 шт Anesthesia відкрилось але не проросло і саме зерно було з дефектом. Також не доглядів Super Skunk, вони проросли і я висадив їх у великі горшки і скоріш за все грунт на сонці пересох і вони загинули.

31.05

У горшок з Super Skunk я посадив Big Bud. Після проливних дощів все таки один Super Skunk виліз і тепер буде рости з Big Bud хоча все залежатиме від статі.

                                      Пророщення і сходи.

 Пророщення 19,05     а всходи в табличці     

                                 Проріс  Виліз                    

Mexican Airlines       - 23.05 - 25.05 -+1день

Jock Horror              - 22.05 - 25.05

Buble Gum              - 21.05 - 24.05

G14                         - 22.05 - 25.05

Hindu Kush              - 21.05 - 25.05

Nothern Lights         - 23.05 - 25.05

1.06

587e4170ad663_Auto.jpg


 
@romikmac,Жму 5 *thumbsup*  !!!если я не ошибаюсь ты с Львовской области?зачётные бохи для твоего климата.Что можешь сказать по запаху Супер Сканка ,как он сильны штынит на цвете? 

 
@romikmac, Привет Ромик) Если боишься кусать то подпиливай пилочкой, тогда они легко сами открываются) Прям по ребру пилишь и носик, главное жопку не трогать)) Ну а если всё же кусать, то после того как сутки полежат в спонжиках и наберут в себя влаги, тогда нет опасности перекусить, они тогда как семечки раскалываются без особых зубных усилий)) 

 
Последнее редактирование модератором:
Привіт Martishka!

Дякую за пораду!  Нажаль пилочки у мене немає, це у вас жінок всяких приколів повно, що можна навіть хомячку операцію зробити (я маю на увазі манік'юрні набори), А взагалі я спочатку даю насінням 2-3 дні щоб вони самі собі пробили дорогу до сонця, тоді з таких насінин виростають сильніші рослини.  І я згоден набухші насінини краще колоти, як не як а шкурлупа від вологи м'якша робиться.

 
Що на рахунок Super Skunk то запах в нього не сильний, нижче середнього і зовсім не смердючий він, чому назвали Сканк не розумію. В нотках є натяк на поганий запах але це 20% від усього аромату. 

 
1.07

Mazar auto             - 59 см.  1 самка

Buble Gum              - 2 шт.   73см – самець,  87см - самка

Nother Lights          - 2шт.    54 см.        1 самка

Hindu Kush              - 3 шт.   51 см.  1 самка

Jock Horror              - 3 шт.   68 см.  3 самки

Super Skunk             - 1 шт.   38 см  самка

Mexican Airlines      - 3 шт.  68см.    1 самка

G14                            - 3 шт.  59 см.     2 самки     

Не записав коли проростив Blueberry проте на даний час середній ріст з трьох рослин 38 см і статі ще не видно.

 
@romikmac, Ну у тебя то нет, но у жены стопудово есть, можно позаимствовать)) Но если уж совсем для настоящих мужиков, то напильничек канает))) Так просто быстрее, чем гадать кто из них обладает более сильной скорлупой) 

 
5.07

Усі в інтенсивній стадії цвітіння. Самі красиві квіти в Mazar, самий смоляний, немовби в діамантах. Майже не має аромату проте якщо добре потерти квіти то він все ж є.

Blueberry показала стать і усі три жіночої статі.

9.07

Самці уже не має, справу зробили і під ніж – світ не справедливий.

G14 -   1- 76см.  2- 64см.

Hindu Kush – 56 см

Mexican Airlines – 86см.

Buble Gum  - 80см.

Super Skunk – 50см.

Nothern Lights – 56см.

Mazar – 56 см.

Jock Horror – 1 - 64см., 2 - 72см.

Blueberry – 1 – 42см. , 2 – 51 см., 3 – 62см.

26.07

Усі крім Blueberry дозрівають і їм до харвеста ще днів 10 – 14 і це тільки заради дозрілого насіння. Майже усі рослини в якійсь мірі заразилися грибком, але якось локально і з цим можна миритись. Аромати в усіх не інтенсивні але як буде у боксі не знаю.  Дуже приємні нотки аромату у Jock Horror і Mexican Airlines  . Якби такі хтось духи зробив то точно би купив коханій.  Це квітково хвойні аромати одним словом.   Самі смолянисті це Nothern lights, Mazar, Jock Horror, G14, Mexico Air проте ще нічого не сказав Blueberry.

Super Skunk який тіснився з Big Bud в одному горшку також досить смоляний і красивий але оцінити його урожайність буде важко. Скоріш за все я його вирощу колись повторно. Також не вражає врожайністю Buble Gum, але можливо його сила компенсує цей недолік його сила.?

29.07

                                 ХАРВЕСТ

Якщо не зберу я то збере його грибок. Особливо заразилися NL, Hindu Kush, Buble Gum.

1) Nothern Lights  auto – заявлене цвітіння 8-9 тижнів , а це 56-63 днівід насіння.

                                            27,05 виліз з грунту і 29,07 = 63 дні і визрів на 100% , ріст 58 см.  

2) Buble Gum auto -  також заявлені 9 тижнів. 24,05 виліз а 29.07 харвест. Ріст 82см. Визрів на 100%

3) Jock Horror  - 22.05 посадив 26.05 виліз і 29.07 харвест. Визрів на 100% Ріст 1- 72см, 2- 69см, 3- 69см.

4) G14 – 22.05 посадив, 26.05 виліз і 29.07 харвест. Візрів на 100% Ріст 1- 84см, 2- 64,5см.

5) Mazar – 22-24/05 виліз, 27.09 харвест .Визрів на 100% Ріст – 58см.

1.08

Mexican Airlines - 22.05 посадив, 25.05 виліз. Визрів на 100%. Ріст 90см – самий вищий з усіх 1.08                         харвест.

3.08

Super Skunk – харвест. Дуже смоляна рослина з приємним сосновим ароматом, але при сильному нажимі на шишику то появляються більш різкий аромат.

                                    Урожайність

Buble Gum -33 гр.

Nothern Lights – 30,5 гр.

Mazar auto – 36,25 гр.

Hindu Kush – 16.75 гр.

Mexican Airlines – 45,5 гр.

G 14 – 1- 20 гр., 2 – 30 гр.

Jock Horror – 1- 16.2 гр., 2- 16,75 гр., 3- 23.50 гр.

В репорті ще була Anesthesia але з трьх дві не проросло а одна самець.

21.08

Blueberry  - 1-87см, 2- 82см, 3- 74см.

Аромат Bluebery дуже слабенький і чимось нагадує зелений чай .

Урожайність Blueberry 70 грам з трьох рослин в 26 літровому горшку.

  Висновок

Таким методом вирощування можна добитись урожайності в середньому 50 грам з горшка 26 літрів. Також залежить від сорту і від догляду. Я не писав нічого про підживлення, але рослини я трохи підживляв Valagro 20:20:20 в середньому раз на два тижні а деколи по потребі але записів по цьому не робив. Рослини в загальному почували себе задовільно і тільки на заключних стадіях почали жовкнути листки.                                                   

 
 В загальному виложив усью зібрану мною інформацію. Виникла проблема з тріп репортами. По стану здоровя не можу виложити повни і обгрунтований опис кожного сорту. На даний час маю проблему з кровяним тиском, а коли покурю то він починає підніматися і крім головокружіння, стискання в районі серця і параної нічого не можливо описати.  Всі сорти досить сильні , але нажаль на даний час тяжко відчути їх особливості і нюанси тріпу.    

  Хотілося також привідкрити тему енергетики людини і психоделіків, маю досить непогані напрацивання в цій темі, але утримаюсь тому що це визве багато негативу навколо цього і непорозуміння. Тема досить неоднозначна і в багатьох визве агресію та протест. Якщо когось цікавить  пишіть в лс відповім але з затримкою (можливо навіть місяць) . До речі мої проблеми з тиском також повязані з цим аспектом.

  Прохання модераторів виставити репорт на конкурс.

Усього вам найкращого!!! Бережіть себе!!! В нашому світі усе не так однозначно, і інколи усе не так як здається на перший погляд!!!

 
Ще раз усім привіт! 

Питання до модераторів. Що треба зробити щоб попасти у ваш конкурс репортів, другий рік пролітаю по непонятним причинам. Складаеться враження що в ньому приймають тільки свої люди. З усієї поваги, але причин і мотивації викладати інформацію на вашому сайті у мене більше немає.

Хочу побажати вам усього найкращого!!!

 
Що треба зробити щоб попасти у ваш конкурс репортів, другий рік пролітаю по непонятним причинам.
подать заявку в топик соответствующий в разделе "конкурсы" ,модераторы сами не отбирают репорты по форуму , без участия автора .

нет заявки-нет участия ,следите за анонсами наших конкурсов

 
Назад
Сверху