Перенесите укоренившиеся клоны конопли в горшки.

Active member
₲292
Привет, я поделился видео, где я взял клоны каннабиса, теперь я хочу поделиться видео уже укоренившихся клонов.
Начну с того, что клоны были взяты у меня в контейнере, где были тепличные условия, влажность 90%, температура колебалась 21°-23°, изначально выдерживал в темноте 36 часов, потом поставил 100-ваттная дама и поставила ее на диммер на высоте 50% -50 см, подняла 75% за 4 дня, 100% за 4 дня, это. За это время каждое утро и вечер я мыла голову и замачивала в водопроводной воде, на укоренение ушло дней 8-9 и абсолютно все ветки укоренились, потом пересадила на рассаду где использовала: кокос 50/50 и торф с разбавленной водой.И про корень и ставь,ожидаю укоренения в грунте.
Когда у вас нет возможности купить много семян или у вас просто есть что-то вроде 1 семени, которое вы не можете раздать другим, даже если вы хотите выращивать с помощью техники Сог, вы можете клонировать всех и делиться ими с другими, у меня есть слышал клонов не меньше мамки выходит Удачи.

https://www.youtube.com/watch?v=9Q0JiZib96Q&t=53s


მოგესალმებით, მე გაგიზიარეთ ვიდეო სადაც ავიღე კანაფის კლონები , ეხლა მინდა გაგიზიაროთ უკვე დაფესვიანებული კლონების ვიდეო.
დავიწყებ იმით, რომ აღებული კლონები მყავდა კონტეინერში სადაც იყო სასათბურე პირობები, ტენი 90%ზევით ტემპერატურა 21°-23° მერყეობდა, თავდაპირველად 36 საათამდე მყავდა სიბნელეში, მერე დავუკიდე 100ვატიანი ლედი და დიმერზე დავაყენე 50% - 50სმ სიმაღლეზე, 4დღეში ავუწიე 75% და კიდევ 4 დღეში 100%, ამ. დროის განმავლობაში ყოველ დილით და საღამოზე ვხდიდი თავზე და ფშიკალკით ვნამავდი ონკანის წყლით,  დაფესვიანებას დაჭირდა 8-9დღე და დაფესვიანდა აბსოლიტურად ყველა ტოტი, შემდეგ გადავრგე საჩითილეებში სადაც გამოვიყენე: 50/50 ქოქოსი და ტორფი ერთად არეული, საჩითილე ქოთნები 1ლიტრიანი, ონკანის დაყენებული წყალი სადაც გავურიე კალიმაგი და pro root და დავუსხი, ველოდებო ნიადაგში დაფესვიანებას.
როცა არ გაქვს საშუალება ბევრი თესლის შეძენის ან უბრალოდ რამე ისეთი 1ცალი თესლი გაქვს გამორჩეული რომ ვერ გაუნაწილებ სხვას თუნდაც Sog ტექნიკით გაზრდა გინდათ,  შეგიძლიათ ყველას დაკლონოთ და ესე გაუნაწილოთ სხვებს, თან გამიგია კლონები დედაზე ნაკლები არ გამოდისო არაფრითო, წარმატებებს გისურვებთ.

https://www.youtube.com/watch?v=9Q0JiZib96Q&t=53s

Посмотреть вложение VID_20220414_200434(0)(0).mp4
 
Ппц это на инопланетянском языке написано :-0

Отправлено с приложения GanjaLive

 
Назад
Сверху