Skunk, Kush And Lemon

Active member
₲10
                                                                [SIZE=20pt]Skunk, [/SIZE][SIZE=20pt]Kush[/SIZE] [SIZE=20pt]and[/SIZE] [SIZE=20pt]Lemon[/SIZE]

[SIZE=20pt]         Я ні в якому разі не маю на меті пропагувати вживання і вирощування коноплі і прошу не повторюйте це у вашому житті. Весь матеріал розміщений у наукових цілях.[/SIZE]

[SIZE=12pt]             Багато часу було проведемо в роздумах про доцільність написання цього репорту, але він таки отримав шанс на життя. Від минулого репорту пройшов рік і він багато чого змінив у моєму житті зокрема і у відношенні до цієї рослини. Можна так сказати що я трохи подорослішав і багато зрозумів за цей час, а також зумів переламати мислення і побачити другу половину медалі яку з ряду усім відомих причин я не хотів бачити скоріше. У цьому репорті я приділлю не тільки вирощуванню , клонуванню, фемінізації та іншим загальним деталям, а також попробую виложити своє розуміння в поєднанні енергетики цієї рослини і людини або так сказати філософський підхід до вживання цієї рослини і вплив її на енергетику людини і її тонкі тіла. Пишучи  ці строки я вже розумію як це буде складно но можливо зможу це викласти у більш доступній формі. [/SIZE]

[SIZE=12pt]  Ви спитаєте в чому суть назви ? [/SIZE]

[SIZE=12pt]Для вирощування було відібрано сорти можна сказати різних з однієї сторони генетик але в основі майже усіх сортів – [/SIZE][SIZE=12pt]Afghan[/SIZE][SIZE=12pt].[/SIZE]

[SIZE=20pt]Skunk [/SIZE]

[SIZE=12pt]Skunk #1 (Sensi seeds) , Super Skunk (Sensi seeds), Early Skunk (Sensi seeds[/SIZE][SIZE=12pt]) [/SIZE]

[SIZE=20pt]Kush[/SIZE]

[SIZE=12pt]Critical kush (Ganjaseeds),  Narkush  (Ganjaseeds) , Afghan Kush (Sensi seeds), Hash Plant (Ganjaseeds) [/SIZE][SIZE=12pt], [/SIZE][SIZE=12pt]Big Bud fem (Ganjaseeds)[/SIZE]  [SIZE=12pt]Hindy Kush (Sensi Seeds)[/SIZE]

[SIZE=20pt]Lemon[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Skunk (GHS), Amnesia lemon (Ganjaseeds), Lemon Kush (Female seeds)[/SIZE]

[SIZE=12pt]Також в проекті  брали участь [/SIZE][SIZE=12pt]Passion 1 (Dutch Passion) ([/SIZE][SIZE=12pt]який через цитрусові нотки в ароматі можна віднести до [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon), Silver Haze (Ganjaseeds), Easy sativa fem(Female seeds) G13 Haze (Ganjaseeds) [/SIZE][SIZE=12pt]а також [/SIZE][SIZE=12pt]C99 out[/SIZE] [SIZE=12pt]fem [/SIZE][SIZE=12pt](власного виробництва і самосади на її основі)[/SIZE][SIZE=12pt].[/SIZE]

      [SIZE=12pt]11.03[/SIZE]

[SIZE=12pt]Згідно з місячним календарем ОЛК були замочені на пророщування. Пророщую стандартно у вологому полотні яке поміщена у зіп пакетики. Полотно треба брати щільніше щоб проростки не пролізли крізь нього, так можне поламати кінчики корінців проросткав. Ідеальною буде температура від 20 до 25 градусіа і так як полотно переважно біле то це все краще положити у темному місці.[/SIZE][SIZE=12pt]   При тому на кожний сорт окремий пакетик. !!![/SIZE]

[SIZE=12pt] 20160311_120037.jpg[/SIZE]

[SIZE=12pt]20160311_120533.jpg[/SIZE]

[SIZE=12pt]20160311_123700.jpg[/SIZE]

[SIZE=12pt]12.03[/SIZE]

[SIZE=12pt]Пройшло рівно 24 години з початку пророщення і вже є перші результати.  Це Lemon Skunk (GHS)  , Passion  1  (Dutch Passion) 2шт,  [/SIZE][SIZE=12pt]Big Bud 1[/SIZE][SIZE=12pt]шт,  Skunk #1 (Sensi seeds) 1шт,    [/SIZE][SIZE=12pt]Hindy Kush (Sensi seeds).  [/SIZE][SIZE=12pt]До вечора підготував 2 стаканчики так як[/SIZE][SIZE=12pt] 1 [/SIZE] [SIZE=12pt]Big[/SIZE] [SIZE=12pt]Bud[/SIZE] [SIZE=12pt]і[/SIZE][SIZE=12pt] 1[/SIZE][SIZE=12pt]Hindu[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE] [SIZE=12pt]показали високі темпи росту і відповідно вечером [/SIZE][SIZE=12pt]я їх посадив у грунт.[/SIZE]

[SIZE=12pt]13,03[/SIZE]

[SIZE=12pt]Більшість насіння проросла і була посаджена у стаканчики. За 2 дні проросло 28 шт також не виключно що проросте 100% [/SIZE]

[SIZE=12pt]14,03  [/SIZE]

[SIZE=12pt]   Станом на сьогодні висаджено у стаканчики 33 з 36. Не  відкрились 1  [/SIZE][SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt] ([/SIZE][SIZE=12pt]Sensi[/SIZE] [SIZE=12pt]seeds[/SIZE][SIZE=12pt]), і   [/SIZE][SIZE=12pt]Big[/SIZE] [SIZE=12pt]Bud[/SIZE][SIZE=12pt] і також ще була надія на [/SIZE][SIZE=12pt]C[/SIZE][SIZE=12pt] 99[/SIZE][SIZE=12pt]out[/SIZE] [SIZE=12pt]fem[/SIZE][SIZE=12pt].  Значна  затримка була за [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt]s[/SIZE] [SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt] 13 [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt]. Можливо генетика [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt], бо усім були надані рівні умови в пророщуванні (чесно хейзи трохи не долюблюю і як покаже репорт не дарма  .)[/SIZE]

[SIZE=12pt]   Як ви замітили цей сезон присвячений в основному сортам [/SIZE][SIZE=12pt]Afghan[/SIZE] [SIZE=12pt]і [/SIZE][SIZE=12pt]Skunk[/SIZE] [SIZE=12pt]та їх гібридам. Також декілька років мітив на [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt]Amnesia[/SIZE] [SIZE=12pt]Lemon[/SIZE][SIZE=12pt], також пріорітетним був [/SIZE][SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt]13 [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt] який по минулому досвіду показав себе як один з найсильніших сортів. Він нівіть достигший на 30-40 % багатьох вганяв в параною.[/SIZE]

[SIZE=12pt]   Також у процесі брав сорт [/SIZE][SIZE=12pt]Out[/SIZE] [SIZE=12pt]Grapefruit[/SIZE][SIZE=12pt] ([/SIZE][SIZE=12pt]Female[/SIZE] [SIZE=12pt]seeds[/SIZE][SIZE=12pt]) , але так як це лімітована серія і випущена була десь 3 -4 роки тому то надії на його проростання не було так і сталося, мені не вдалося його реанімувати. Воно відкрилось але сили росту не мало і навіть різна хімія не оживила його. Так інколи буває – відкрився, трошки пустив корінчик і все. Потім згниває.     [/SIZE]

[SIZE=12pt]Outdoor Grapefruit реанімація[/SIZE]

DSCN0092.JPG

DSCN0096.JPG

DSCN0097.JPG

[SIZE=12pt]15.03[/SIZE]

[SIZE=12pt]З 34 насінин вже 20 вилізли з грунту. Проростити насіння це тільки половина процесу, друга частина і сама важлива це всходження насіння з грунту. На цій фазі також є сюрпризи. Інколи проросше зерно в грунті може тормознути і загнити.  Це можна уникнути ретельним доглядом – стерилізація грунту , стимулятори росту, і тд. . Я рідко таким переймаюсь бо завжди маю запас насіння але коли ви будете мати 1 фем  і якогось ексклюзивного сорту то постарайтесь не уникати цих та інших правил.  В результаті я також маю втрати і це 1 з 3 [/SIZE][SIZE=12pt]Hash[/SIZE] [SIZE=12pt]Plant[/SIZE][SIZE=12pt] , 1 з 3 [/SIZE][SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt]13 [/SIZE][SIZE=12pt]haze[/SIZE][SIZE=12pt], 1 з 3 [/SIZE][SIZE=12pt]Critical[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE][SIZE=12pt], 3 з 3  [/SIZE][SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE] [SIZE=12pt] 1 [/SIZE][SIZE=12pt]Big[/SIZE] [SIZE=12pt]Bud[/SIZE][SIZE=12pt]. Планую докупит 3 шт [/SIZE][SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt] і досадити по 1 шт з асортименту [/SIZE][SIZE=12pt]Ganjaseeds[/SIZE][SIZE=12pt].   [/SIZE]

[SIZE=12pt]Вважаю великим мінусом виробників насіння що вони не вказують рік випуску насіння, заробіток там і так більше 100%. Тому часто нам підсовують, можливо навіть не свідомо протерміновані насіння як у мене з [/SIZE][SIZE=12pt]SSkunk[/SIZE][SIZE=12pt].[/SIZE]

[SIZE=12pt]А ось і перші паростки[/SIZE]

[SIZE=12pt]DSCN0087.JPG[/SIZE]

[SIZE=12pt]22.03 [/SIZE]  

[SIZE=12pt]Коли вже хотів прибрати стаканчики з непроросшими насіннями то помітив що виліз один [/SIZE][SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt]13 [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt] і при тому що стояв вже у холодній кладовій без світла. Можливо стрес від холоду а можливо точка росту змістилася спочатку вниз до дна а потім вверх і затримала проростання.  Тому будьте уважні і правильно розміущуйте зерно в грунті а саме вниз корінчиком. Шансі що воне почне рости корнем вниз а росточком вверх більше, проте і навіть в такому випадку бувають сюрпризи.[/SIZE]

21.03 3 дня від сходів.JPG

[SIZE=12pt]23.03[/SIZE]

[SIZE=12pt] Проклюнулися досаджені [/SIZE][SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt] 13 [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt], [/SIZE][SIZE=12pt]Critical[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE] [SIZE=12pt]I[/SIZE] [SIZE=12pt]HP[/SIZE] [SIZE=12pt]усі від [/SIZE][SIZE=12pt]Ganjaseeds[/SIZE][SIZE=12pt]. Всетаки визнав переваги упаковки [/SIZE][SIZE=12pt]Ganjaseeds[/SIZE][SIZE=12pt] в 7 насінин регулярів хоча колись вони продавали поштучно[/SIZE] [SIZE=12pt] що мене влаштовувало краще.  Ніколи не гнався за кількістю а надавав перевагу якості і асортименту у власній аптечці.[/SIZE] [SIZE=12pt]    Через місячний календар посадку в грунт переніс на слідуючий день хоча корінець [/SIZE][SIZE=12pt]HP[/SIZE][SIZE=12pt] досягнув довжини 4 см.[/SIZE]

[SIZE=12pt]24.03[/SIZE]

[SIZE=12pt] Посадив пророщені насінини в грунт і замочив ще 3 куплені насінини [/SIZE][SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt] 2 шт. Що цікаво замовив і оплатив 22.03 а замочив 23.03.  Також сьогодні були підживлені усі проростки [/SIZE][SIZE=12pt]Plantafol[/SIZE] [SIZE=12pt](початок вегитації ) На який, як потім покаже результат вони чудово відреагували.       [/SIZE]

[SIZE=12pt]28.03[/SIZE]

[SIZE=12pt]З  Super Skunk які приїхали знову проблеми, так як фінансовий ліміт по закупці насіння на цей рік був уже вичерпаний я купив тільки дві насінини. Насіння старі і вони тільки відкрились і затормозили. Хоча згодам 1 насінина дасть досить солідний кущ, але про це згодом.  Не цей час більшість рослин в активній фазі росту і вже мають по 3 вузла і це без додаткової підсвітки. [/SIZE]

[SIZE=12pt]3.04 [/SIZE]

[SIZE=12pt]У вечері почав притіняти рослини, забирав їх на 12 годин у кладову з розрахуноком що десь до 15,04 вони покажуть стать і відповідно рослини жіночої статі будуть висаджені у грунт.  Затіненню не піддаю тільки фем версії, з ними і так все понятно. На даний час всі рослини мають мінімум 3 вузли і ріст 15-20 см, як показала приктика це мінімальні умови щоб рослини за 2 тижні показали стать. В іншому разі треба чекати довше,  але це все відносно і ви мусите підстроюватись під ситуацію.     [/SIZE]

[SIZE=12pt]6.04 [/SIZE]

[SIZE=12pt]На диво, а можливо через погану освітленість [/SIZE][SIZE=12pt]Big[/SIZE] [SIZE=12pt]Bud[/SIZE] [SIZE=12pt]і [/SIZE][SIZE=12pt]Critical[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE] [SIZE=12pt](по одній рослині) показали стать і обидва мужики. Як правило чоловіча стать починає цвітіння скоріше щоб коли розцвіте самка (приблизно на 2-3 тижна пізніше) він почав пилити на повну. На жаль [/SIZE][SIZE=12pt]Big[/SIZE] [SIZE=12pt]Bud[/SIZE] [SIZE=12pt]з трьох вижив один і то самець, але на цьому історія не закінчується.  [/SIZE]

[SIZE=12pt]Ще декілька рослин майже показали стать проте я їм дам ще пару днів для впевненішої ідентифікації. [/SIZE]

[SIZE=12pt]8.04[/SIZE]

[SIZE=12pt]На диво тепла видалась весна і було вирішенно висадити фем версії у грунт. Також одна рослина [/SIZE][SIZE=12pt]Passion[/SIZE][SIZE=12pt] 1 показала жіночу стать і була висаджена разом з [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE] [SIZE=12pt]fem[/SIZE][SIZE=12pt] ([/SIZE][SIZE=12pt]GHS[/SIZE][SIZE=12pt]) і [/SIZE][SIZE=12pt]Easy[/SIZE] [SIZE=12pt]sativa[/SIZE]  [SIZE=12pt]fem[/SIZE] [SIZE=12pt]([/SIZE][SIZE=12pt]Female[/SIZE] [SIZE=12pt]seeds[/SIZE][SIZE=12pt]).  Одна рослинка [/SIZE][SIZE=12pt]Narkush[/SIZE] [SIZE=12pt]показав стать – чоловіча.  Підживив розсаду [/SIZE][SIZE=12pt]Plantafol[/SIZE][SIZE=12pt] початок вегитації на що вони всі відреагували позитивно.[/SIZE]

А от і вони

Afghan Kush

Afghan Kush.JPG

Amnesia Lemon

Amnesia lemon.JPG

Big Bud

Big Bud.JPG

Passion 1

Passion 1.JPG

Easy Sativa

Easy Sativa.JPG

Lemon Skunk

Lemon Skunk.JPG

Hindu Kush

Hindu Kush.JPG

Hash Plant

Hash Plant.JPG

G13 Haze

G 13 haze.JPG

Critical Kush

Critical Kush.JPG

Narkush

Narkush.JPG

І усі разом

DSCN3316.JPG

[SIZE=12pt]9,04[/SIZE]

[SIZE=12pt]Показав стать другий росток [/SIZE][SIZE=12pt]Passion[/SIZE][SIZE=12pt] 1 і він також самка. З двох насінин дві самки і головне який сюрприз вони мені  потім піднесли! Колись мав справу з [/SIZE][SIZE=12pt]Passion[/SIZE][SIZE=12pt] 1 [/SIZE][SIZE=12pt]fem[/SIZE] [SIZE=12pt] і після цього він залишив тільки позитивні спогади, але про це згодом! [/SIZE]

[SIZE=12pt]Також для підстраховки був замочений ще один [/SIZE][SIZE=12pt]Critical[/SIZE] [SIZE=12pt]kush[/SIZE] [SIZE=12pt]в кількості 1 шт.  Пророщував 3 шт і з них один самець одне не зійшло а інше дуже слабеньке в рості і покаже стать пізно, скоріш за все пізніше всіх посаджених до того.[/SIZE]

 [SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt] 13[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt]по признаках має перевагу в сторону індіки, я вже мав колись з ним справу і не раз але з сативним фенотипом, до речі брав на [/SIZE][SIZE=12pt]Ganjaseeds[/SIZE] [SIZE=12pt]обидва. Сативний якщо чесно курив і боявся, він валив з однієї  хапки  на межі передозу.[/SIZE]

[SIZE=12pt]        Одного разу зробив хорошу затяжку [/SIZE][SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt]13 [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt] і пішов виносити сміття. По дорозі зустрів сусіда і почалась розмова як все ні про що і в один момент я зрозумів треба валити, а то ще трошки і не стримаю сміх і він точно подумє що я ідіот або бухий. Знаходжу вдалий момент і валю з сміттям і розумним виразом обличчя, а на душі «Маскі шоу» або щось похоже.  І як потім я зрозумів не даремно звалив. Пройшовши 20 метрів я зловив себе на думці може повертатись назад, але сусід б не зрозумі чому повертаюся з мусором  до дому.  З горем попалам я таки викинув мусор вернувся до дому і тут так поміняло. Я хотів стільки зробити роботи[/SIZE][SIZE=12pt],[/SIZE][SIZE=12pt] що напевно за день не зробиш, але я зрозумів що  це мій мозг мене обмахує. Згодом я вирішив просто заторчати і понасолоджуватися природою, як у нас говорять «робота не вовк у ліс не втіче».  Це були незабутня мить життя.  Пройшли роки а все як би було вчора.[/SIZE]

[SIZE=12pt]       Також високо оцінили його мої друзі які пробули біля 10 років в Італії і як говорили що їх не здивуєш вже нічим, зробивши по одній затяжці під алкоголь обблювали мені подвірря і на другий день нічого не памятаючи вибачались.  Хоча після того як я дав їм  по затяжці ше хвилин 10 возмущались і казали шо я жлоб.    [/SIZE]

[SIZE=12pt]10.04[/SIZE]

[SIZE=12pt]Визначились з статью 1 [/SIZE][SIZE=12pt]Hindy[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE][SIZE=12pt] – [/SIZE][SIZE=12pt]самець, і 2 [/SIZE][SIZE=12pt]Narkush[/SIZE]  [SIZE=12pt]один самець і  1 одна самка. В  результаті по [/SIZE][SIZE=12pt]Narkush[/SIZE] [SIZE=12pt]одна самка і 2 самця, що рахую хорошим результатом або таким який мене задовільняє. На наступний тиждень [/SIZE][SIZE=12pt]Narkush[/SIZE] [SIZE=12pt]самка в грунт. [/SIZE]

[SIZE=12pt]До речі для визначення статі рослини на такій ранній стадії використовую 60 кратний китайський мікроскоп, без нього треба рослини затіняти на тиждень довше.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Рослини яка показали стать я перестаю притіняти і просто залишаю на дворі у стаканчиках чекаючи на підходящий  момент для самок для висадки у грунт. Самці не висаджую але про них потім.[/SIZE]

[SIZE=12pt]12.04[/SIZE]

[SIZE=12pt]Приємно здивував [/SIZE][SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt]13 [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt] він показав стать (жіночу) за такий короткий термін, адже сативний фенотип показував стать мінімум за 3 тижні, а то й більше.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Critical[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE] [SIZE=12pt]довго не проростав, але на ранок 12.04 все таки вистрілив корінь 2 см і був посаджений у грунт. Чи то насіння на грані старості чи то гібрид такий капризний? [/SIZE]

[SIZE=12pt]18.04[/SIZE]

[SIZE=12pt]Пройшло уже 2 тижні і хочу підбити підсумки. В результаті притінення ми маємо такий статевий розклад по сортам.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Amnesia[/SIZE] [SIZE=12pt]Lemon[/SIZE][SIZE=12pt] – з 2шт 1 самець і одна самка[/SIZE]

[SIZE=12pt]Passion[/SIZE][SIZE=12pt] #1 – з двох штук дві самки[/SIZE]

[SIZE=12pt]Narkush[/SIZE][SIZE=12pt] – з 3 шт. 1 самка і 2 самці[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt] –  з 2шт. дві самки[/SIZE]

[SIZE=12pt]Afghan[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE][SIZE=12pt] – з 3 шт. дві самки і один самець (одна самка оприділилась з статтю 24,04)[/SIZE]

[SIZE=12pt]Hindu[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE][SIZE=12pt] – з 3 шт. поки що 1 самець[/SIZE]

[SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt] 1 – з 3 шт. 2самки і 1 самець[/SIZE]

[SIZE=12pt]Early[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt] – [/SIZE][SIZE=12pt]з 2 шт. ще не оприділився жоден[/SIZE]      

[SIZE=12pt]Critical[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE][SIZE=12pt] – з 2шт 1 самець (другий оприділився 24,04 самка)[/SIZE]

[SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt] 13 [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt] – [/SIZE][SIZE=12pt]з2 шт. 1 самець і одна самка[/SIZE]

[SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt] – 1 [/SIZE][SIZE=12pt]шт. ще не показав стать[/SIZE]

[SIZE=12pt]В грунті вже   G 13 Haze, Afghan Kush, [/SIZE][SIZE=12pt]Narkush[/SIZE][SIZE=12pt], [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE] [SIZE=12pt], Easy Sativa, Passion 1.[/SIZE]

[SIZE=12pt]20.04[/SIZE]

[SIZE=12pt]З впевненістю можу сказати що [/SIZE][SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE] [SIZE=12pt]самка. І також є розчарування – усі три [/SIZE][SIZE=12pt]Hindu[/SIZE] [SIZE=12pt]kush[/SIZE] [SIZE=12pt]самці і вони випадають з репорту.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Дивно себе поводить [/SIZE][SIZE=12pt]Early[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt], ще не оприділився з статтю, а мав би до цього часу він для двору сорт а веде себе як [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt].[/SIZE]

[SIZE=12pt]Hash Plant [/SIZE][SIZE=12pt]– з 3 шт 3 самки.[/SIZE]

[SIZE=12pt]22.04[/SIZE]

[SIZE=12pt]Afghan Kush[/SIZE]

[SIZE=12pt]Afghan Kush.JPG[/SIZE]

[SIZE=12pt]Amnesia Lemon[/SIZE]

[SIZE=12pt]Amnesia Lemon.JPG[/SIZE]

[SIZE=12pt]Big Bud[/SIZE]

[SIZE=12pt]Big Bud.JPG[/SIZE]

[SIZE=12pt]Easy Sativa[/SIZE]

[SIZE=12pt]Easy sativa.JPG[/SIZE]

[SIZE=12pt]Super Skunk[/SIZE]

[SIZE=12pt]Super Skunk.JPG[/SIZE]

[SIZE=12pt]G13 Haze[/SIZE]

[SIZE=12pt]G13 Haze.JPG[/SIZE]

[SIZE=12pt]Hash Plant[/SIZE]

[SIZE=12pt]Hash Plant.JPG[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Skunk[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Skunk.JPG[/SIZE]

Skunk 1

Skunk #1.JPG

Passion 1

Passion #1.JPG

Narkush

Narkush.JPG

[SIZE=12pt]24.04[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt] -[/SIZE] [SIZE=12pt]з 2 шт. 1 самка одне ще не оприділилось[/SIZE]

[SIZE=12pt]Також затримка за [/SIZE][SIZE=12pt]Early[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt].[/SIZE]

[SIZE=12pt]Так як деякі сорти а власне [/SIZE][SIZE=12pt]Hindu[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE] [SIZE=12pt]і [/SIZE][SIZE=12pt]Big[/SIZE] [SIZE=12pt]Bud[/SIZE][SIZE=12pt] (було 3 шт і з них один самець інші не взійшли тому викинув його з опису) я досадив ще 1шт. [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE][SIZE=12pt] ([/SIZE][SIZE=12pt]Female[/SIZE] [SIZE=12pt]seeds[/SIZE][SIZE=12pt]) і С99 [/SIZE][SIZE=12pt]fem[/SIZE] [SIZE=12pt]власного виробництва. Насіння успішно проросли і були висаджені у грунт.[/SIZE]

[SIZE=12pt]25.04[/SIZE]

[SIZE=12pt]На кінець то  оприділився один садженець [/SIZE][SIZE=12pt]Early[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE] [SIZE=12pt]– самка. [/SIZE]

[SIZE=12pt]Погода спортилась, похолодало, але на сьогодні намічено висадку (згідно календаря згодам тиждень не можна висаджувати). Висаджені усі рослини з жіночими статевими ознаками даного виду.[/SIZE]

[SIZE=12pt]26.04[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE] [SIZE=12pt]I[/SIZE] [SIZE=12pt]C[/SIZE][SIZE=12pt]99 [/SIZE][SIZE=12pt]fem[/SIZE] [SIZE=12pt]уже проросли і висаджені у стаканчик. [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE] [SIZE=12pt]надав допомогу і зняв скурлупу, робіть це дуже акуратно.![/SIZE]

[SIZE=12pt]У грунт висаджені усі рослини і по суті першу частину можна завершувати. [/SIZE]

[SIZE=12pt]Трошки про грунт.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Є рослини які ростуть біля компостної купи і як показав минулий досвід почувають себе там прекрасно навіть без підживи. Але місця там усім замало. Є місце з гіршим складом грунту і там ближче грунтові води. Було вирішено підняти це місце за рахунок річкового намулу. Діло це не легке намул з річки добувати але іншого виходу не було. Зробив насипи десь 40см і в в нього посадив [/SIZE][SIZE=12pt]Afghan[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE][SIZE=12pt], [/SIZE][SIZE=12pt]Hash[/SIZE] [SIZE=12pt]Plant[/SIZE][SIZE=12pt], [/SIZE][SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt]1, [/SIZE][SIZE=12pt]Passion[/SIZE][SIZE=12pt] 1.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Кажуть що намул найкраще добриво, а тут в чистий висадка. Що з цього вийде дізнаєтесь згодом.     [/SIZE]

[SIZE=12pt]30.04[/SIZE]

[SIZE=12pt]На дворі 30 квітня а ріст висаджених рослин приторможений, температура грунту на глибині 15см 9 градусів і це напевно основна проблема, бо рослини у стаканчиках, а це самці в інтенсивній вегитації. Скоріш корні в тепліших умовах. Через низькі температури деякі рослини не тільки затормозили в рості, а ще покзують признаки браку поживних речовин. [/SIZE]

[SIZE=12pt]7.05 [/SIZE]

[SIZE=12pt]Через поганий ріст було прийнято рішення підживити нітратом амонія усі рослини з розрахунку 25 грам на 10 літрів води, піддати [/SIZE][SIZE=12pt]NITRO[/SIZE][SIZE=12pt].[/SIZE]

[SIZE=12pt]10.05[/SIZE]

[SIZE=12pt]Чи то через нітро чи таки виправилась погода, а можливо сумарно ці два фактори і деякі рослини зрушили з мертвої точки і почали ріст. Також на постійне місце був посаджений [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE][SIZE=12pt].[/SIZE]

 
11.05

Afghan kush

58618c1072dd2_AfghanKush.jpg


Amnesia Lemon

58618c6587827_AmnesiaLemon.jpg


Early Skunk

58618c9c0280e_EarlySkunk.jpg


Easy Sativa

58618cdd6c4f2_EasySativa.jpg


Lemon Skunk

58618d19bb2d2_LemonSkunk.jpg


G13 Haze

58618d54cf820_G13Hazeb.jpg


Hash Plant

58618d8fb057f_HP.jpg


Lemon Kush

58618dc4de411_LemonKush.jpg


Narkush

58618e09994b7_Narkush.jpg


Passion 1

58618e4b89bc4_Passion1.jpg


Passion 1 (2)

58618e7de9e78_Passion12.jpg


Silver Haze

58618eb5d0342_SilverHaze3.jpg


Super Skunk

58618eef312c0_SuperSkunk.jpg


Skunk 1

58618f201bfca_Skunk1.jpg


Skunk 1 (2)

58618f513ad15_Skunkb1.jpg


[SIZE=12pt]25.05[/SIZE]

[SIZE=12pt]Підживив усіх під корінь [/SIZE][SIZE=12pt]Valagro[/SIZE] [SIZE=12pt]20 20 20 [/SIZE][SIZE=12pt]NPK[/SIZE][SIZE=12pt] . Коли температура піднялась до 20-22 градуси то почався інтесивний ріст і звісно рослини перейшли в ревегетацію. Самі інтенсивні в цьому плані були це [/SIZE][SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt] , [/SIZE][SIZE=12pt]Easy[/SIZE] [SIZE=12pt]Sativa[/SIZE][SIZE=12pt], [/SIZE][SIZE=12pt]Passion[/SIZE][SIZE=12pt] 1, [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt]. Але є одне но – вони усі ростуть біля компостера.   [/SIZE] [SIZE=12pt]І тут очевидна перевага натуральної підживи яка поступає в грунт поступово а не одночасно і не виключно з передозом як це буває з хімічними добривами.[/SIZE]

[SIZE=12pt]26.05[/SIZE]

[SIZE=12pt]Afghan Kush[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5861905c833ea_afghanKush.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Afghan Kush 2[/SIZE]

[SIZE=12pt]
586190af34749_AfghanKush2.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Amnesia Lemon[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5861913a32cf6_AmnesiaLemon.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Critical Kush[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5861918e0bf86_CriticalKush.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Early Skunk[/SIZE]

[SIZE=12pt]
586191f4d45e5_EarlySkunk.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Easy Sativa[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5861923c177dc_Easysativa.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]G13 Haze[/SIZE]

[SIZE=12pt]
586192912b6fe_G13Haze.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Kush[/SIZE]

[SIZE=12pt]
586192f693c7f_Lemonkush.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Hash plant[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5861933e94836_HPlant.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Skunk[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5861938c4acb6_LemonSkunk.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Narkush[/SIZE]

[SIZE=12pt]
586193ddd3eae_Narkush.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Passion 1[/SIZE]

[SIZE=12pt]
586194345834a_Passion1.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Passion 1 (2)[/SIZE]

[SIZE=12pt]
586194880c23e_Passion12.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Skunk 1[/SIZE]

[SIZE=12pt]
586194d9418fa_Skunk1.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Skunk 1 (2)[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5861951f77554_Skunk12.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver Haze[/SIZE]

[SIZE=12pt]
58619582991bb_SilverHaze.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Super Skunk[/SIZE]

[SIZE=12pt]
586195dd221db_SuperSkunk2.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]25.05[/SIZE]

[SIZE=12pt]Підживив усіх під корінь [/SIZE][SIZE=12pt]Valagro[/SIZE] [SIZE=12pt]20 20 20 [/SIZE][SIZE=12pt]NPK[/SIZE][SIZE=12pt] . Коли температура піднялась до 20-22 градуси то почався інтесивний ріст і звісно рослини перейшли в ревегетацію. Самі інтенсивні в цьому плані були це [/SIZE][SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt] , [/SIZE][SIZE=12pt]Easy[/SIZE] [SIZE=12pt]Sativa[/SIZE][SIZE=12pt], [/SIZE][SIZE=12pt]Passion[/SIZE][SIZE=12pt] 1, [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt]. Але є одне но – вони усі ростуть біля компостера.   [/SIZE] [SIZE=12pt]І тут очевидна перевага натуральної підживи яка поступає в грунт поступово а не одночасно і не виключно з передозом як це буває з хімічними добривами.[/SIZE]

[SIZE=12pt]28.05 [/SIZE]

[SIZE=12pt]Почав процес клонування з метою отримання фемінізованих  насінин. Для цього відібрав такі сорта  [/SIZE][SIZE=12pt]Afghan[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE][SIZE=12pt] , [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt], [/SIZE][SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt], [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt], [/SIZE][SIZE=12pt]Hash[/SIZE] [SIZE=12pt]Plant[/SIZE][SIZE=12pt], [/SIZE][SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt] 1, [/SIZE][SIZE=12pt]Narkush[/SIZE]

[SIZE=12pt]Також є добра новина, [/SIZE][SIZE=12pt]Ganja[/SIZE] [SIZE=12pt]seeds[/SIZE][SIZE=12pt] в звязку з акцією подарували мені 2 шт. [/SIZE][SIZE=12pt]Big[/SIZE] [SIZE=12pt]Bud[/SIZE] [SIZE=12pt]fem[/SIZE][SIZE=12pt].[/SIZE][SIZE=12pt] З них одна насінина була пророщена і висаджена в грунт. ЇЇ планується виростити в 26 літровому горшку але час покаже що і як буде хоча в відкритому грунті їй не має місця.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Хоча добова температура пішла на приріст але [/SIZE][SIZE=12pt]Passion[/SIZE][SIZE=12pt] 1 [/SIZE][SIZE=12pt]почав і ревегетацію і мутацію одночасно. Скоріш за все причина в тому що це сорт для двору і не до вподоби йому такі стреси якими я його піддав.      [/SIZE]

[SIZE=12pt]Фото аероклонера[/SIZE]

[SIZE=12pt]
58619684c2619_20160529_135959.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
586196af5a9e2_20160529_140018.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Компресор[/SIZE]

[SIZE=12pt]
586196e57ebe6_20160529_140518.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]30.05[/SIZE]

[SIZE=12pt]Був висаджений у грунт другий кущик [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt], посадив його у насипну кучу і щоб захистити від медведок яких на ділянці безліч простилив простилив під низ пластикову сітку яку використовують в утеплені фасадів. Якщо б не дав її то був би ризик під`їдання корінця  і як наслідок загибелі усієї рослини. Потів зробив насип з купленого грунту  [/SIZE][SIZE=12pt]“[/SIZE][SIZE=12pt]Мальвовий[/SIZE][SIZE=12pt]”[/SIZE][SIZE=12pt] в суміші із піском і в це висадив рослину. [/SIZE]

[SIZE=12pt]Також у цей час я висадив [/SIZE][SIZE=12pt]Big[/SIZE] [SIZE=12pt]Bud[/SIZE] [SIZE=12pt]фем у 26 літровий горшок.[/SIZE]

[SIZE=12pt]
586197a27c9e5_BigBudfem.jpg
[/SIZE]

Silver haze & Critical Kush

5861983ddc52b_SilverCritical.jpg


 
[SIZE=12pt]1.06[/SIZE]

[SIZE=12pt]А тепер трохи увиги для любителів математики, статистики і тд. Опишу висоту рослин станом на цю дату[/SIZE]

[SIZE=12pt]Easy Sativa 70 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Passion 1 (1) 83 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Super Skunk 80 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]G 13 Haze 68 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Afghan Kush 50 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Afghan Kush (2) 68 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Hash Plant  59 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Skunk 1 (2) 58 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver Haze (2)  46 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Early Skunk 99 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Skunk 89 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Amnesia lemon 48 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver Haze (1)  87 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Narkush  54cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Skunk 1(1) 50cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Passion 1 (2) 74 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Kush 45 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Critical Kush 34 cm ([/SIZE][SIZE=12pt]пізніше висаджений)[/SIZE]

[SIZE=12pt]4.06[/SIZE]

[SIZE=12pt]Деякі рослини за 4 дні прибавили і ось результат[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt] 1  - 98 [/SIZE][SIZE=12pt]cm[/SIZE][SIZE=12pt]   +11[/SIZE][SIZE=12pt]cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Super Skunk  -  88cm  +8cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]G 13 Haze  -  74cm  +6cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Skunk 1 (2)  -  62cm  +4cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Skunk  -  98cm +9cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Afghan Kush(2)  -  80cm  +12cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Kush  -  54cm[/SIZE] [SIZE=12pt]+ 9cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]5.06[/SIZE]

[SIZE=12pt]Е новини з аероклонера , міліметрові корінці пустили 2 штуки [/SIZE][SIZE=12pt]Super Skunk [/SIZE][SIZE=12pt]і два [/SIZE][SIZE=12pt]Silver Haze.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Інші ще  пустили  коріння але стан усіх клонів відмінний проростання корінців питання часу.[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862c88227986_20160605_102616.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862c8ba5797d_20160605_103023.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862c8e0e9650_20160607_100056.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862c9248914d_20160607_100319.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]7.06[/SIZE]

[SIZE=12pt] Пересадив клони у грунт. (звісно це ті про які я говорив раніше)[/SIZE]

[SIZE=12pt]12.06[/SIZE]

[SIZE=12pt]Декілька слів про погану на перший вигляд ревегетацію і стрес який получили рослини.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Passion[/SIZE][SIZE=12pt]1 [/SIZE][SIZE=12pt]– я вже писав що він сильно стресанувся і це добре видно на фото [/SIZE]

[SIZE=12pt]Також погано відреагували [/SIZE][SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt]13 [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt] , [/SIZE][SIZE=12pt]Amnesia[/SIZE] [SIZE=12pt]Lemon[/SIZE][SIZE=12pt], [/SIZE][SIZE=12pt]HP[/SIZE][SIZE=12pt]. Як я зрозумів причина була у різкому похолоданні проте при підвищені процес пішов на поправку і рослини перебороли це.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Також почав капризувати [/SIZE][SIZE=12pt]Easy[/SIZE] [SIZE=12pt]Sativa[/SIZE] [SIZE=12pt]  але проблема була скоріше в іншому адже вона не попала під стрес через те що вона фем і потреби в цьому не було. Я не зміг визначити проблеми і вирішив що покручення молодих листочків і стебел робота павутинного кліща.[/SIZE]

[SIZE=12pt]При огляді рослини навіть під мікроскопом я його не виявив, але вирішив обробити його інсектецидом Актара. Як покаже час ця обробка помагала, але через стрімкий ріст рослина випускала нові листки і приходилось декілька раз обробляти її. Це перша в моїй історія ситуація подібного плану, проте вона була проблемою до того часу коли рослина не почала цвітіння.[/SIZE]

Easy Sativa

[SIZE=12pt]
5862c9d5608a2_easysativa2.jpg
[/SIZE]

Easy sativa

[SIZE=12pt]
5862ca28c631c_easysativa.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Passion 1 (2)[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862ca934be96_passion1.jpg
[/SIZE]

 
[SIZE=12pt]1.07[/SIZE]

[SIZE=12pt]І знову сухі цифри[/SIZE]

[SIZE=12pt]Easy[/SIZE] [SIZE=12pt]Sativa[/SIZE][SIZE=12pt] – 1.50 [/SIZE][SIZE=12pt]cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Skunk – 1.50cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Amnesia Lemon – 1.15cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver Haze (1) – 1.36cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Afghan Kush (1)-  1.18cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Skunk 1 (1) – 1.06cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Passion 1(2)  - 1.60cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Passion 1(2) – 1.20cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Kush – 1.27cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Critical Kush – 1.10cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Early Skunk – 1.07cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Super Skunk  -  1.20cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]G 13 Haze  - 1.30cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Narkush – 90cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Hp – 1.40cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Skunk 1 (2) – 1.00cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver Haze (2) – 1.32cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Afghan Kush[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d1e2922af_AfghanKush.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Amnesia Lemon[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d22ac71cb_AmnesiaLemon.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Critical Kush[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d275a53e0_CriticalKush.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Big bud (більший)[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d2bd7d46c_BigBudSuperskunkauto.jpg
[/SIZE]

Hash Plant

5862d30bf33db_HashPlant.jpg


Early skunk

5862d34c1a431_EarlySkunk.jpg


 
[SIZE=12pt]5.07[/SIZE]

[SIZE=12pt]Я вже багато розказував про сативний фенотип   [/SIZE][SIZE=12pt]G13 Haze [/SIZE][SIZE=12pt]з[/SIZE] [SIZE=12pt]яким[/SIZE] [SIZE=12pt]доводилося[/SIZE] [SIZE=12pt]мати[/SIZE] [SIZE=12pt]справу[/SIZE] [SIZE=12pt]і[/SIZE] [SIZE=12pt]його[/SIZE] [SIZE=12pt]один[/SIZE] [SIZE=12pt]недолік[/SIZE] [SIZE=12pt]що[/SIZE] [SIZE=12pt]від[/SIZE] [SIZE=12pt]затінення[/SIZE] [SIZE=12pt]до[/SIZE] [SIZE=12pt]початку[/SIZE] [SIZE=12pt]цвітіння[/SIZE] [SIZE=12pt]потрібно[/SIZE] [SIZE=12pt]місяць[/SIZE][SIZE=12pt].  [/SIZE][SIZE=12pt]Не знаючи як себе поведе цей я вирішив підстрахуватися і почати притінення і також і [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt].  [/SIZE][SIZE=12pt]При першому затіненні для визначення самців він показав стать через 21 день.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Отже 5 + 21 =26 і + 70 днів цвітіння маємо початок жовтня.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Також хочу вирахувати скільки приросту дасть [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt]до початку цвітіння.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver Haze 1 = 1.52cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver Haze 2 = 1.39cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]12.07[/SIZE]

[SIZE=12pt]Пройшов тиждень від початку затінення і в результаті [/SIZE][SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt]13 [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt]показав стать але цвітіння не почалося. Що до [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt] то він не проявляє ще себе крім росту.[/SIZE]

[SIZE=12pt]15.07[/SIZE]

[SIZE=12pt]10 днів від початку затінення [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt] 1 показав стігми в пазухах, але да цвітіння ще далеко. Другий [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt]тільки росте [/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver Haze 1 = 1.6 2cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver Haze 2 = 1.49cm  [/SIZE]

[SIZE=12pt]За 10 днів по 10 см приросту – як змовились.[/SIZE]

[SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt]13 [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt]вже готується до цвітіння і за днів 7 почне цвісти точно.[/SIZE]

[SIZE=12pt]17.07[/SIZE]

[SIZE=12pt]Я прорахувався з [/SIZE][SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt]13 [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt]він почав цвітіння.[/SIZE]

 
[SIZE=12pt]20,07    [/SIZE]

[SIZE=12pt]По місячному календарю повний місяць і я вирішив почати прикривати усі сорти крім [/SIZE][SIZE=12pt]HP[/SIZE] [SIZE=12pt]I[/SIZE] [SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt]. Їм дав ще тиждень на ріст.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Також цей день вибрав для обробітку клонів тіосульфатом срібла в цілях отримати фемінізоване насіння.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Afghan Kush & Silver Haze[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d75d556db_AfghankushSilverhaze.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Big Bud[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d7b06c516_BigBud.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]G13 Haze[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d7ed380b0_G13Haze.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Kush[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d82844d1d_LemonKush.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Critical Kush[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d86acf029_CriticalKush.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Skunk[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d8a06e07b_LemonSkunk2.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Passion 1[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d8e5e2ef3_Passion11.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Skunk 1[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d92a4f21b_Skunk11.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Skunk 1 (2)[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d9790f8e8_Skunk122.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Super Skunk[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d9b841540_SuperSkunk.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Super Skunk (клон)[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862d9fd6e061_SSklon2.jpg
[/SIZE]

 
[SIZE=12pt]25.07[/SIZE]

[SIZE=12pt]20 днів від притінення [/SIZE][SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt]13[/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt]і [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt]. [/SIZE][SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt]13 [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt]вже цвіте на повну о [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE][SIZE=12pt] 1 [/SIZE][SIZE=12pt]I[/SIZE][SIZE=12pt] 2[/SIZE] [SIZE=12pt]не зацвітають[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver Haze 1 = 1.70 cm[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver Haze 2 = 1.56 cm  [/SIZE]

[SIZE=12pt]27.07 [/SIZE]

[SIZE=12pt]Big Bud s lemon kush [/SIZE][SIZE=12pt]почали цвітіння.[/SIZE]

Big Bud

5862db0ae0e22_bigbud2.jpg


[SIZE=12pt]1.08[/SIZE]

[SIZE=12pt]Пройшло 11 днів з початку затінення і до [/SIZE][SIZE=12pt]Big[/SIZE] [SIZE=12pt]Bud[/SIZE] [SIZE=12pt]і [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE] [SIZE=12pt]приєдналася [/SIZE][SIZE=12pt]Amnesia[/SIZE] [SIZE=12pt]Lemon[/SIZE][SIZE=12pt], а також зацвіли усі клони в тому числі клон [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt], але не дорослі рослини.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Декілька слів про [/SIZE][SIZE=12pt]C[/SIZE][SIZE=12pt]99 [/SIZE][SIZE=12pt]в моїй редакції – вона вже виросла 2,50см і в 20числах липня почала самостійне цвітіння.[/SIZE]

[SIZE=12pt]           ФЕМІНІЗАЦІЯ[/SIZE]

[SIZE=12pt]Кілька слів про неї.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Перед початком затінення 20.07 були оброблені деякі клони або окремі їх гілки Тіосульфатом срібла. На приклад [/SIZE][SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE] [SIZE=12pt]– було 2 клони і в одному тільки дві гілки були оброблені . Там вже помітні зміни і я думаю що зроблю фото  і ви самі все побачите. Деякі клони я обробив повністю, все залежало від величини рослини. Як ви памятаєте [/SIZE][SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE] [SIZE=12pt]першим пустив коріння і першим побачив відкритий грунт тому вже мав повноцінні бокові гілки якія і обробив.[/SIZE]

Super Skunk (germ)

5862db6beb829_SSgerm.jpg


Super skunk (klon)

5862dbc9661e1_SSklon.jpg


 
[SIZE=12pt]4.08[/SIZE]

[SIZE=12pt] 2 тиждні від затемнення – почав цвітіння [/SIZE][SIZE=12pt]Narkush[/SIZE][SIZE=12pt] , [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt] , [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE][SIZE=12pt] , [/SIZE][SIZE=12pt]Amnesia[/SIZE] [SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]майже цвіте   [/SIZE][SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE] [SIZE=12pt]і готується [/SIZE][SIZE=12pt]Afghan[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE] [SIZE=12pt].[/SIZE]

[SIZE=12pt]Почала цвітіння [/SIZE][SIZE=12pt]Easy[/SIZE] [SIZE=12pt]Sativa[/SIZE] [SIZE=12pt]і на днях почне цвітіння [/SIZE][SIZE=12pt]Passion[/SIZE][SIZE=12pt] 1. [/SIZE][SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt] 1 також на підході і думаю за тиждень почне повноцінне цвітіння [/SIZE][SIZE=12pt]Critical[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE][SIZE=12pt] . Тільки не зацвітає [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt],а пройшов місяць і жодного натяку.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Так як [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE] [SIZE=12pt]фем то його запилив самцем [/SIZE][SIZE=12pt]Hindu[/SIZE] [SIZE=12pt]kush[/SIZE][SIZE=12pt] , а едину самку [/SIZE][SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]skunk[/SIZE] [SIZE=12pt]запилив самцем [/SIZE][SIZE=12pt]Criticak[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE][SIZE=12pt].   Можливо колись відпишу що з цього вийшло.[/SIZE]

[SIZE=12pt]5.08[/SIZE]

[SIZE=12pt]Почав цвітіння [/SIZE][SIZE=12pt]Passion[/SIZE][SIZE=12pt] 1 і то обидва, також зацвіли і клони які я зразу обробив тіосульфатом[/SIZE]

[SIZE=12pt]8.08[/SIZE]

[SIZE=12pt]Скоротив період притінення для [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE] [SIZE=12pt]на одну годину, може це хоч якось вплине на них.[/SIZE]

 
[SIZE=12pt]15,08[/SIZE]

[SIZE=12pt] Почали або уже цвітуть усі рослини крім [/SIZE][SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Big Bud[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862dcb874eae_Bidbud.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862dce3e9d22_Bigbud3.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862dd149c7d5_BigBud.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]G13 Haze[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862dd45abe4d_G13haze.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862dd75ee14b_G13haze.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Easy Sativa[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862ddbc4d77d_EasySativa.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Narkush[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862de32bbd29_Narkush.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Narkush (klon)[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862de7c7bc5a_Narkushklon2.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver Haze[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862deaef2c3d_SilverHaze.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Skunk 1[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862defab9390_Skunk1.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Skunk 1 (germ klon)[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862df468f042_skunk1klongerm.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Super Skunk[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862df8f4b4be_SuperSkunk.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Super Skunk (klon)[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862dfe16c52d_ssklon.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Super skunk (klon)[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e0254f0f2_ssklon2.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]гілочка Super Skunk оброблена тіосульфатом срібла[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e08c8f955_ssklongerm.jpg
[/SIZE]

 
[SIZE=12pt]27.08[/SIZE]

 [SIZE=12pt]Passion[/SIZE][SIZE=12pt] 1 – це міцні і доволі високі рослини. Урожайність також досить не погана. В маєму випадку це два різні фенотипи але вони відрізняються тільки кольором квітів. Одна має зелені квіти інша фіолетові, а в остальному вони схожі (аромат, структура квітів і структура цієї рослини) Обидві рослини жадні на азот   і саме більше страдали на його нехватку, я його їм звісно не жалів але мав побоювання що передозую. Колись ростив [/SIZE][SIZE=12pt]passion[/SIZE][SIZE=12pt] 1 [/SIZE][SIZE=12pt]fem[/SIZE] [SIZE=12pt]і він був копія куща з зеленим фенотипом. Смоли мав не багато проте вона була якісна, а ефект був один з кращих можна сказати медитативний і врівноважений. Дуже мені подобався у вечірній час для релаксації і аналізу внутрішнього світу.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Easy[/SIZE] [SIZE=12pt]Sativa[/SIZE]

[SIZE=12pt]Досить унікальний у своєму роді сорт. В першу чергу це проявляється в ароматі – він зовсім не плановий, це аромат тенісних м’ячиків і мандаринок. Смоли багато і тільки зачепи шишку і пальці злипаються. Рослина висока але має один мінус – стебла дуже ламкі біля основи і потребують підв’язки. Також дуже багато листя і воно буде проблемою при манікюренні. Думаю встигне визріти до початку жовтня. [/SIZE]

[SIZE=12pt]С99 [/SIZE][SIZE=12pt]xxx[/SIZE][SIZE=12pt] фем[/SIZE]

[SIZE=12pt]На місці де росла  минулого року [/SIZE][SIZE=12pt]C[/SIZE][SIZE=12pt]99 ([/SIZE][SIZE=12pt]female[/SIZE] [SIZE=12pt]seeds[/SIZE][SIZE=12pt]) виросли 4 кущики. 3 дами і один мужик. Заилитись С99 могла від [/SIZE][SIZE=12pt]Whithe[/SIZE] [SIZE=12pt]Rhino[/SIZE][SIZE=12pt] ([/SIZE][SIZE=12pt]nirvana[/SIZE][SIZE=12pt]) [/SIZE][SIZE=12pt]або це були варіації фем насінин з зміщеними ознаками.[/SIZE]

[SIZE=12pt]І кожній з них я дав імя. Одну назвав Клубничка [/SIZE][SIZE=12pt] через ярко виражений клубнічно-сливочний аромат, друга просто просто Квіточка через квітковий аромат а третя Суничка через суничний аромат.  Усі ці ягоди ростуть на ділянці де росли ці рослини і можно було порівняти аромат цих рослин з ароматом відповідних ягід вживу.  Усі рослини дуже смолянисті. Одна відцвіла за 42-45 днів а інші ще цвітуть. [/SIZE]

[SIZE=12pt]Big Bud[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e35eca3a3_Bigbud9.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e38c90a5d_Bigbud10.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e3bdc3f63_Bigbud11.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Easy Sativa[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e3f1242b7_Easysativa4.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e42d830e0_Easysativa5.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e46866eca_Easysativa6.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon Skunk[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e49eab729_Lemonskunk2.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e4d6200b3_Lemonskunk.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Narkush[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e5131f9d4_Narkush3.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e548c65aa_Narkush2.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e574f3ae8_Narkush4.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Passion 1[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e5b529699_Passion1.jpg
[/SIZE]

[SIZE=12pt]Passion 1 (2)[/SIZE]

[SIZE=12pt]
5862e5f8538ca_Passion12.jpg
[/SIZE]

 
1.09

Big Bud

5864285360864_BigBud3.jpg


586428adb33fe_BigBud4.jpg


Easy Sativa

586428f897a92_Easysativa2.jpg


58642929d075e_Easysativa.jpg


Hash Plant

58642987d2082_HP3.jpg


Lemon Skunk

586429c1b9b19_LemonSkunk2.jpg


586429f5ab06c_LemonSkunk3.jpg


58642a2c0fba0_LemonSkunk4.jpg


58642a5ec4e10_LemonSkunk.jpg


Narkush

586511cd4e7c0_Narkush9.jpg


5865120e7a710_Narkush3.jpg


58651247c4173_Narkush12.jpg


5865127c68a80_Narkush10.jpg


 
Последнее редактирование модератором:
А це фото гібридів на основі С99 out які насіялися самі. Імена я їм дав по їх аромату. Так як с99 fem  то їх запилив скоріш за все White Rhino (Nirvana)

Flower

5865229c395f9_flower2.jpg


586522e74c6de_flower.jpg


Klybnichka

586523472c999_Klybnichka2.jpg


5865239514402_Klybnichka3.jpg


586523e51911e_Klybnichka.jpg


Такою смолистістю як на цих рослинах не багато сортів може похвалитись,

Synuchka

586524a375a13_Cynucja2.jpg


586524d81847c_Cynucja3.jpg


5865251ddc286_Cynucja4.jpg


 
[SIZE=12pt]7.09[/SIZE]

[SIZE=12pt]Big[/SIZE] [SIZE=12pt]Bud[/SIZE] [SIZE=12pt]відцвів повність , але ще потримаю його до 10 числа. Смоли багато, усе ніби залито нею. Дуже слабенький аромат ванілі і спецій. Щоб почути аромат треба  добре потерти шишку. Для бокса в плані аромату просто ідеальний.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Шишки у 26 літровому аідрі звісно не біг , проте впевнений у кращих умовах і результат був би кращий. Часто грунт пересихав і мав страх перекормити добривами.[/SIZE]

[SIZE=12pt]10.09[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE]

[SIZE=12pt]Цікаве цвітіння показала ця рослина,спочатку мало смоли іквіти не внушають давіри в плані розмірів , а потім грубшають і грубшають заливаючись смолою. Аромат лимона є але він якийсь хімічний, проте дуже красива рослина. Відстань між вузлами 8-10 см[/SIZE]

[SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE]

[SIZE=12pt]Потужна, висока , не вибаглива рослина. Квіти великі і повні кристалів, їх багато і квітів і кристалів. Однозначно високоурожайна рослина. Проте на даному етапі цвітіння , а це десь 30-40 днів аромат повністю відсутній. Ні сканку ні лимону – взагалі без запаху що дуже дивно.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Amnesia[/SIZE] [SIZE=12pt]lemon[/SIZE]

[SIZE=12pt]Початкове цвітіння було дуже повільне а потім ніби проснулась і давай доганяти усе. В ароматі є щось від лимона але не внятно, лимон вилізе при перших днях сушіння і то відчутно. Поки кристалав мало але вони з кожним днем норостають. Пишу ці строки і хочу її курнути. Ну все пішов! Але про ефект опишу потім. Відстань між вузлами 12 - 15 см.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Narkush[/SIZE]

[SIZE=12pt]Вже майже достигає. Аромат сильний хімічний (в боксі це буде проблема без фільтра). Висока, десь  1.8 м рослина, через стрес вийшла сильно розгалужена. Шишки з легким фіолетовим відливом, не дуже щільні і компактні. Ще до закінчення цвітіння   два тижні. Дуже схожа структурою шишки і листя з [/SIZE][SIZE=12pt]Lemon[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE] [SIZE=12pt]але не схожі ароматом і квіти в останнього зелені[/SIZE]

[SIZE=12pt].[/SIZE]

[SIZE=12pt]HP[/SIZE][SIZE=12pt]. [/SIZE][SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt] 1 . [/SIZE][SIZE=12pt]Afghan[/SIZE] [SIZE=12pt]Kush[/SIZE][SIZE=12pt] – ще тільки набирають масу  і можу тільки сказати що рослини вдалися високі по 1,8-2,0м в висоту. На диво[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE][SIZE=12pt] 1 [/SIZE][SIZE=12pt]пахне квітами а не сканком.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Passion[/SIZE][SIZE=12pt] 1 [/SIZE]

[SIZE=12pt]Обидва за днів 10 закінчать цвітіння. Це сильні, високі рослини для вирощування на дворі. Аромат хімічний з цитрусовими. Квіти середньої щільності, їх багато але вони компактні. В загальному урожайність не погана. Листя не багато і обробляти рослину не складно.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Silver[/SIZE] [SIZE=12pt]Haze[/SIZE]

[SIZE=12pt]Перший тільки почав цвітіння а другий навіть не думає. Надії на них немає зовсім- не визріють точно. Проте є клони 2 шт і на них базуватиметься мій тріп репорт.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Super[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE]

[SIZE=12pt]Впевнено набирає масу і смолистість квітів. Міжвузловий простір 8-10см, коренаста з товстим стеблом рослина висотою 1,6м приблизно. Листя велике і темнозелене, аромат поки що слабенький.[/SIZE]

[SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt]13 [/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE]

[SIZE=12pt]Вже майже дозрів. Проте це можливо сама грибково любива рослина і то обидва фенотипи. На дворі її тяжко вирощувати але можна, зогубиться 30% урожаю. Хоча може у когось менш волога місцевість і він так не заразиться. Аромат сильний і різкий з цитрусовими нотками.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Early[/SIZE] [SIZE=12pt]Skunk[/SIZE]

[SIZE=12pt]Рано щось ще говорити, він тільки увійшов в фазу цвітіння. Аромату ще нема,  кристалів також мало. Скоріш за все буде стояти до першого морозу.[/SIZE] [SIZE=12pt]З вигляду рослина потужна і скоріш за все високоурожайна.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Easy[/SIZE] [SIZE=12pt]Sativa[/SIZE]    

[SIZE=12pt]Просто красотка в цвітінні, незабутній аромат, багато смоли і супер урожайна.  [/SIZE]

[SIZE=12pt]Big[/SIZE] [SIZE=12pt]bud[/SIZE]

[SIZE=12pt]Самий незабутній сосново ванільний аромат. Весь в кристалах і вже дозрів. Визрів скоріше ніж 50 днів. [/SIZE]

[SIZE=12pt]Харвест  [/SIZE][SIZE=12pt]Big[/SIZE] [SIZE=12pt]Bud[/SIZE][SIZE=12pt] , [/SIZE][SIZE=12pt]G[/SIZE][SIZE=12pt]13[/SIZE][SIZE=12pt]Haze[/SIZE][SIZE=12pt] , [/SIZE][SIZE=12pt]Klybnichka[/SIZE] [SIZE=12pt]і [/SIZE][SIZE=12pt]Kvitochka[/SIZE][SIZE=12pt] ([/SIZE][SIZE=12pt]c[/SIZE][SIZE=12pt]99 [/SIZE][SIZE=12pt]out[/SIZE] [SIZE=12pt]гібриди)[/SIZE]

 
7.10

Afghan Kush

5865276dc0b5f_Afghankush2.jpg


5865278d407b8_Afghankush3.jpg


586527b0de8f7_Afghankush4.jpg


586527d0a154f_Afghankush5.jpg


Amnesia Lemon

58652803dcb13_Amnesialemon2.jpg


58652827723e8_Amnesialemon.jpg


Big Bud (Ganjaseeds)fem

586528be237ed_Bigbud2.jpg


Big Bud харвест

586528f38e3bc_Bigbud.jpg


Довго перетримав (жалко було різати таку красоту) і його почав їсти грибок, видно на фото в верхній частині.

Critical kush (Ganjaseeds)

586529b0964d0_CriticalKush2.jpg


586529d439e12_CriticalKush3.jpg


586529f81bcc0_CriticalKush4.jpg


58652a1edc5c0_CriticalKush5.jpg


Early Skunk (Sensi seeds)

58652a5b61b24_Earlyskunk3.jpg


58652a8864274_EarlySkunk.jpg


 
7.10

Afghan Kush

5865276dc0b5f_Afghankush2.jpg


5865278d407b8_Afghankush3.jpg


586527b0de8f7_Afghankush4.jpg


586527d0a154f_Afghankush5.jpg


Amnesia Lemon

58652803dcb13_Amnesialemon2.jpg


58652827723e8_Amnesialemon.jpg


Big Bud (Ganjaseeds)fem

586528be237ed_Bigbud2.jpg


Big Bud харвест

586528f38e3bc_Bigbud.jpg


Довго перетримав (жалко було різати таку красоту) і його почав їсти грибок, видно на фото в верхній частині.

Critical kush (Ganjaseeds)

586529b0964d0_CriticalKush2.jpg


586529d439e12_CriticalKush3.jpg


586529f81bcc0_CriticalKush4.jpg


58652a1edc5c0_CriticalKush5.jpg


Early Skunk (Sensi seeds)

58652a5b61b24_Earlyskunk3.jpg


58652a8864274_EarlySkunk.jpg


 
Easy Sativa (Female seeds)

58652c84bbe4d_Easysativa2.jpg


58652cc38efe9_Easysativa3.jpg


58652ce62eaa8_Easysativa.jpg


G13 Haze (Ganjaseeds)

58652d3d06046_G13haze.jpg


Його також дуже любить грибок

58652d7308bdf_G13Haze.jpg


Hash Plant (Ganjaseeds)

58652dcb056ef_HP2.jpg


58652df71c596_HP.jpg


Lemon Skunk (GHS)

58652e3d931c6_LemonSkunk2.jpg


58652e77da0cb_lemonskunk3.jpg


58652ea128d06_lemonskunk4.jpg


58652eda9f5e7_lemonskunk6.jpg


58652f0204cf1_LemonSkunk7.jpg


58652f2665878_LemonSkunk.jpg


 
Назад
Сверху